Więcej o Zespole Red Gun:

100

procent muzyki na żywo

Zespół muzyczny Red Gun
5

wyjątkowo radosnych muzyków

Zespół muzyczny Red Gun
333

UTWORÓW W REPERTUARZE

Zespół muzyczny Red Gun
100

procent energii na scenie

Zespół muzyczny Red Gun
299

godzin muzykowania rocznie

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

Aby ułatwić podjęcie decyzji poniżej zamieszczamy najczęściej zadawane pytania przez przyszłych Państwa Młodych oraz nasze odpowiedzi.

Posiadamy bardzo bogaty repertuar utworów polskich jak i zagranicznych. Gramy zarówno utwory rockowe, popowe jak i disco. Każde wesele jest unikalne i wyjątkowe, a dobra kapela weselna potrafi dopasować się w każde gusta, w związku z czym korzystając z naszego bogatego repertuaru i doświadczenia podczas prowadzenia imprezy na bieżąco dopasowujemy repertuar by goście bawili się jak najlepiej. Oczywiście para młoda ma możliwość wpływu na dobór repertuaru.

zobacz: Repertuar Red Gun

Z długoletniej praktyki wywnioskowaliśmy, że przerwy w żywej muzyce są niezbędne na weselu, natomiast staramy się nie przekraczać ich długości powyżej 10-12 minut. Jeśli widzimy, że goście weselni są zwarci i gotowi na następny set muzyczny skracamy czas przerwy.

Podczas przerw w tle odtwarzamy spokojniejszą muzykę umilając czas gościom pomiędzy blokami muzycznymi.

Typowe wesele jednodniowe to 12 godzin muzyki z przerwami rozpoczynając od pierwszego tańca. Oczywiście to Państwo Młodzi decydują kiedy wesele się kończy i każdą imprezę można wydłużyć, natomiast zwykle kończymy około 4-5 godziny nad ranem.

Oczywiście, gdy poziom rozbawienia gości na weselu osiągnie odpowiedni poziom, poza oprawą muzyczną prowadzimy również zabawy dla gości weselnych. Zawsze staramy się dopasować do gustu Pary Młodej, w związku z czym to jakie zabawy będą na ich weselu lub decyzja czy w ogóle sobie tego życzą pozostawiamy ich woli.

Oczywiście! Najlepszym sposobem na poznanie kapeli weselnej to kontakt na żywo – jeśli nie na weselu to w sali prób. Jeżeli po obejrzeniu naszych nagrań na YouTube czujecie niedosyt, lub chcielibyście osobiście zapytać o wszystkie szczegóły związane z oprawą muzyczną waszej uroczystości zadzwońcie lub napiszcie – uzgodnimy dogodny termin na spotkanie w naszym studiu.

Load More