Pytania i odpowiedzi

Dla ułatwienia poniżej zamieszczamy najczęściej zadawane pytania przez przyszłych Państwa Młodych. Zespół weselny Red Gun każdą imprezę traktuje indywidualnie, zawsze dokładając wszelkich starań by najlepiej wpasować się w gusta gości weselnych jak i Państwa Młodych.

Nasz podstawowy skład to 5 osób – wokal, instrumenty klawiszowe (okazjonalnie akordeon), gitara elektryczna + syntezatory, gitara basowa, perkusja

Nasze główne instrumentarium to: Instrumenty klawiszowe, syntezatory, gitara elektryczna (a właściwie klika 😉 ), gitara basowa, perkusja, akordeon.

Posiadamy bardzo bogaty repertuar utworów polskich jak i zagranicznych. Gramy zarówno utwory rockowe, popowe jak i disco. Każde wesele jest unikalne i wyjątkowe, a dobra kapela weselna potrafi dopasować się w każde gusta, w związku z czym korzystając z naszego bogatego repertuaru i doświadczenia podczas prowadzenia imprezy na bieżąco dopasowujemy repertuar by goście bawili się jak najlepiej. Oczywiście para młoda ma możliwość wpływu na dobór repertuaru.

zobacz: Repertuar Red Gun

Z długoletniej praktyki wywnioskowaliśmy, że przerwy w żywej muzyce są niezbędne na weselu, natomiast staramy się nie przekraczać ich długości powyżej 10-12 minut. Jeśli widzimy, że goście weselni są zwarci i gotowi na następny set muzyczny skracamy czas przerwy.

Podczas przerw w tle odtwarzamy spokojniejszą muzykę umilając czas gościom pomiędzy blokami muzycznymi.

Typowe wesele jednodniowe to 12 godzin muzyki z przerwami rozpoczynając od pierwszego tańca. Oczywiście to Państwo Młodzi decydują kiedy wesele się kończy i każdą imprezę można wydłużyć, natomiast zwykle kończymy około 4-5 godziny nad ranem.

Poza standardową obsługą muzyczną przyjęcia i prowadzeniem wszelkich życzeń i zwyczajowych oczepin etc. na życzenie Państwa Młodych prowadzimy również zabawy dla gości weselnych.

Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych muzyków dla których dobra zabawa gości jak i swoja to największa frajda. Radość i energia na scenie zawsze przenosi się na pełny parkiet do białego rana.

Skład naszego zespołu jest stały. Jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy radość z muzykowania, i to od zawsze jest naszym priorytetem, w związku z czym jeśli któryś z członków zespołu nie może zagrać w proponowanym terminie nie wystawiamy zastępców. Dzięki temu macie gwarancję że na Waszym weselu zagrają dokładnie Ci ludzie którym zaufaliście rezerwując termin.

Posiadamy bogate oświetlenie naszej mobilnej sceny, ustawiane przed jak i za zespołem. W skład naszego sprzętu wchodzą reflektory ledowe sterowane cyfrowo, ruchome reflektory efektowe jak i wytwornica dymu (w sumie ponad 30 urządzeń). Całym sprzętem sterujemy na bieżąco, dostosowując oświetlenie do danej sytuacji czy stylu muzycznego wykonywanego utworu.

Stosowane przez nas oświetlenie nie jest dodatkowo płatne, zawsze zabieramy je ze sobą. Jedynym ograniczeniem może być brak dostatecznej ilości wolnej przestrzeni – wtedy dostosowujemy ilość zainstalowanego sprzętu.

Oczywiście, gdy poziom rozbawienia gości na weselu osiągnie odpowiedni poziom, poza oprawą muzyczną prowadzimy również zabawy dla gości weselnych. Zawsze staramy się dopasować do gustu Pary Młodej, w związku z czym to jakie zabawy będą na ich weselu lub decyzja czy w ogóle sobie tego życzą pozostawiamy ich woli.

Tak zwane wyprowadziny, czyli oprawa muzyczna pod domem Pani lub/i Pana młodego są przez nas oferowane. W związku z tym, że wymaga to od nas poświęcenia dodatkowego czasu, jak i często przemierzenia znacznie większej ilości drogi, usługa ta jest dodatkowo płatna i zawsze precyzyjnie umawiana na określoną godzinę i miejsce.

Trudno sobie wyobrazić wesele bez kontaktu z gośćmi na parkiecie. Od momentu wejścia Państwa Młodych na salę weselną aż do bladego świtu staramy się utrzymywać energiczny kontakt z publicznością i tym samym podkręcać tempo zabawy, aby Wasze przyjęcie pozostało niezapomniane na długie lata.

Jeśli Państwo Młodzi mają utwory muzyczne które szczególnie darzą uczuciem jak najbardziej przygotujemy je na ich wesele. Jedynym warunkiem to podanie tych tytułów z odpowiednim wyprzedzeniem przed przyjęciem weselnym.

zobacz: Repertuar Red Gun

Oczywiście! Najlepszym sposobem na poznanie kapeli weselnej to kontakt na żywo – jeśli nie na weselu to w sali prób. Jeżeli po obejrzeniu naszych nagrań na YouTube czujecie niedosyt, lub chcielibyście osobiście zapytać o wszystkie szczegóły związane z oprawą muzyczną waszej uroczystości zadzwońcie lub napiszcie – uzgodnimy dogodny termin na spotkanie w naszym studiu.

W dobie XXI wieku wszelkie formalności i ustalenia możemy wykonać zdalnie:) Jesteśmy dostępni poprzez telefon, e-mail, i messenger.

Oczywiście podczas prowadzenia Waszego przyjęcia staramy się w jak największym stopniu nawiązać kontakt z gośćmi, dlatego mile widziane są wszelkie dedykacje i sugestie.

Load More